.

.

New
2017 Нови QiuMei Жените Топло Зајакот Крзно Шапка Фокс Крзно Шиење на Ленти Цвет главата Капа покривки Мода Жените руската Зајакот крзно Капи

2017 Нови QiuMei Жените Топло Зајакот Крзно Шапка Фокс Крзно Шиење на Ленти Цвет главата Капа покривки Мода Жените руската Зајакот

DEN 2016.00
DEN 3359.52

Стока
Достапно.

Превозот информации : 1) Express методи понекогаш можеби ќе треба да помогне со царинење прашање. Превозот време refrence,ве молиме проверете. •Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2) времето за Испорака е само грубо проценето, некои земји може да потрае подолго време.
За повратни информации :
1.
Да ги следите нас, ве молиме 1) Додадете ја оваа ставка за да желба листа; 2) Ознака нашата продавница; 3) И да се сподели со вашите пријатели.Ако сте задоволни со нашите производи и услуга, ве молиме да ни остават 5 ѕвезда повратни информации,вашиот fedback е многу важна за нас.За чистење вистинско крзно производот :
Вистински крзно производот не се погодни за перење,ќе е подобро да се todry-чиста, ако треба cleanthe
најдобар начин дека се тоа да професионални перење продавница да се мијат. Плаќање : •Ние го прифаќаме alipay тука.Ако не сте задоволни нашите производи,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се обезбеди добра serveice за вас,ние мислиме дека секој проблем може да
се реши ако ние conmmunicate со едни со други. Превозот Методи На цел цена Очекувано Време на Испорака Кина Пост Обичен Мал Пакет 15-60 дена Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 5-200 15-60 дена epacket 5-200 10-18 дена ЕМС ≥ 200
10-25 дена DHL / Федекс / Aramex / UPS-от ≥ 500 5-10 дена
Забелешка : бидејќи не можеме контрола на превозот време,понекогаш стоката heve некои проблеми на патот на вашата земја,ве молиме да не грижете се,тоа е nomal,ве молиме почекајте неколку дена,или контактирајте со нас directely,ние ќе ги провери тоа за вас.

Детали

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Бренд Име:
QiuMei
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
PC091
Материјал:
Крзно
Стил:
Повик
Материјал:
Зајакот Крзно
Тип На Објект:
жените капи
Тип:
руската шапка
Шапка Големина:
бесплатни големина
Материјал:
зајакот крзно
Одделот За Името:
Возрасни,Жени,Девојки
Повод:
За Подароци,Партија,Патување,Секојдневниот Живот
Стил:
руски капи ushanka
Модел:
PC091
Свеж

Избор на клиенти