.

.

New
бесплатен превозот посебна брзина долго скок јаже професионални и квалитетни стоки атлетски натпревар шема брзина скокаат јаже

бесплатен превозот посебна брзина долго скок јаже професионални и квалитетни стоки атлетски натпревар шема брзина скокаат јаже

DEN 413.00
DEN 459.36

Стока
Достапно.

Вообичаено е дозволиво разликата во големината се appoximately 0-2cm во мерењето. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако наплата е можно.
-Големината или да Одговара на Прашања
Големини се осветлени со конкретни мерења во детални спецификации.
-Враќање
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Понекогаш за царинска или времето проблем, тоа ќе биде одложен. Функција : 100% сосема нов и висок квалитет. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате.
Ние ви препорачуваме купувачот контакт со нас преку кои може да вклучуваат претходниот разговор ако купувачот се прашање на објектот, за да знаеме што се случи конкретно и да ги реши тоа брзо. Боја црна, розова црвена сина Специјално дизајнирани за брзо скокање. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
-Shippment
1.
-Повратни информации
Ако имате било какви проблеми со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас. и ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Тоа може да биде до 30-60 дена, Бразил е повеќе од тоа. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба.

Детали

боја:
Црвена, Сина, Црна, Розова
Одделот За Името:
Мажи
Бренд Име:
kylinfit
Функција:
Грб
Должина:
3 m (Personal)
Број На Модел На:
-
Тип:
Еден Скокни Јаже
Материјал:
Пластични
боја:
црна, розова црвена сина
Е Прилагодена:
Yes
Пол:
Жените и мажите
Место на Потекло:
Кина
Свеж

Избор на клиенти