.

.

New
Перење денес План за перење алишта Правила Кошница Играчка Чување Облека Организатор Бин Складирање Кошници за Дома Чување 40*50cm Виткање

Перење денес План за перење алишта Правила Кошница Играчка Чување Облека Организатор Бин Складирање Кошници за Дома Чување 40*50cm

DEN 524.00
DEN 806.40

Стока
Достапно.


Материјал :
Памук+ Dacron + ЈП водоотпорен
Функција :
Издржливи & Подебели & Количка & Преносни
Водоотпорен & Лесно чистење
Со Огромен Капацитет
Водоотпорен материјал

Детали

Тип:
Складирање Кошеви
Материјал:
Ткаенини
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски,Виткање
Употреба:
Neatening/Складирање
Број На Модел На:
перење денес
Ткаенина Тип:
100% Памук
Бренд Име:
PUTING
Материјал:
Памук + Dacron + ЈП водоотпорен
Функција:
Животната средина & Огромен капацитет
функција 1:
Издржливи & Подебели & Свитлива
функцијата 2:
Водоотпорни, Лесно чистење & Преносни
Свеж

Избор на клиенти