.

.

New
Нов Виткање Памук&Лен Складирање Кошеви Перење Кошница Со Рачки План Да Се Мијат Дизајн Дома Домаќинство Употреба

Нов Виткање Памук&Лен Складирање Кошеви Перење Кошница Со Рачки План Да Се Мијат Дизајн Дома Домаќинство Употреба

DEN 767.52

Стока
Достапно.


Големина на : 40*50 CM
Тежина : 350g
Материјал : Памук&Лен,ЈП Слој во внатрешноста
Погоден За : Храна, Закуски, Бебе играчки,Валкана облека и други преземање.
Answer : ___________________________ Note : кошница себе има одредена тврдост, круг има железо прстен поддршка.Го извади кога ќе добијат, ќе има некои набори. Само стои одредено време,тоа ќе биде повеќе уредност.
Миење : ве Молиме нежно чистење со четка натопена во вода.

Детали

Тип:
Складирање Кошеви
Употреба:
Дребулии
Функција:
Еко-Пријателски,Виткање,Порибено
Материјал:
ПАМУК&ЛЕН
Свеж

Избор на клиенти