.

.

New
200Pcs/Многу Zip Заклучување Застане Мат Чиста Алуминиумска Фолија Кафе Грав Пакување Торба Со Вентил за Обновливи Само Печат Mylar Пакет Торба

200Pcs/Многу Zip Заклучување Застане Мат Чиста Алуминиумска Фолија Кафе Грав Пакување Торба Со Вентил за Обновливи Само Печат

DEN 6480.00

Стока
Достапно.

За било Размена, за Наплата или Враќање на објектот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакување, и сите додатоци или подароци. Откако плаќање е завршен, вие може да не бидете во можност да го промените превозот адреса. Ако не сте задоволни со вашите купувања, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или рефундирање на објектот вкупната цена помалку Превозот и Ракувањето (S&H) пријава во рок од 30 дена од денот на вашите купувања.

Детали

боја:
13x21cm Црна, 15x23cm Црна, 18x29cm Црна, 13x21cm Бела, 15x23cm Бела, Бела 18x29cm
Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Храна
Број На Модел На:
3 големини
Функција:
Еко-Пријателски
Применливи Простор:
дневна соба
Бренд Име:
PABCK
Класификација:
Сет
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Торба За Компресија Тип
Дебелина:
8 жица
Производот:
Кафе Складирање Торба
Спецификација:
3 sizes
Материјал:
Чиста Алуминиумска Фолија
Свеж

Избор на клиенти