.

.

New
12x20cm,100 X Застане алуминиум ziplock торби - и Двете страни Сребро aluminized пластична фолија пошта Патент resealable, храна sachet

12x20cm,100 X Застане алуминиум ziplock торби - и Двете страни Сребро aluminized пластична фолија пошта Патент resealable, храна

DEN 302.40

Стока
Достапно.

Ве молиме ги споделите со нас. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот.

Детали

Тип:
Складирање Кеси
Применливи Простор:
Кујна
Употреба:
Храна
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Дебелина:
7.5 жица
Шема:
Три-димензионални Тип
Обликот:
Плоштад
Класификација:
Сет
Форма:
Три-димензионални Тип
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Средината
Производот:
Стојат торба
Спецификација:
12x20cm(4.72x 7.87)
Капацитет:
околу 60g Чај
Пластични Тип:
Aluminizing(VMPET)
Материјал:
Пластични Ламинат Материјал
Материјал Структура:
Алуминиумска фолија / CP соединение
Индустриска Употреба:
Храна / Прав пакување
Употреба:
Кафе,Сушени Ореви,Грав,Чај,Шеќер,Електронски & Течни производи,пакување
Функција:
Бариера,Влага/Мирис Доказ,Рециклира
Површината Ракување:
Два страна сребрена фолија Позлата
Запечатување & Рачка:
Топ Zip Заклучување и слајд-open - Обновливи
боја:
сребрена
торба стил:
Ре-closable Само-стои mylar фолија торбичка патент Клип печат
Дебелина:
0.075 mm(Секоја страна од кесата)
Свеж

Избор на клиенти