.

.

New
Моден Краток Кеси Простор Saver Гардероба Складирање Мулти-слој за Складирање Торба Виси Торба Организатор

Моден Краток Кеси Простор Saver Гардероба Складирање Мулти-слој за Складирање Торба Виси Торба Организатор

DEN 671.52

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
M
боја:
Црвена, Розова, Кафеава, Deep Blue
Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
5 слој
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски
Дебелина:
6 жица
Форма:
Три-димензионални Тип
Применливи Простор:
Гардероба
Материјал:
Не-Плетени Ткаенини
Класификација:
Сет
Шема:
Три-димензионални Тип
Производот:
виси торба
Капацитет:
3.6 L
Спецификација:
90*40CM
Употреба:
торба организатор
Свеж

Избор на клиенти