.

.

New
5pcs Златна Богородица Коса Торба за Коса, Складирање Пакување Торба, Drawstring Кеси, Коса Екстензија Облека Торба

5pcs Златна Богородица Коса Торба за Коса, Складирање Пакување Торба, Drawstring Кеси, Коса Екстензија Облека Торба

DEN 571.20

Стока
Достапно.

И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.
Повратни информации
1.
Превозот и предавање
1 Ако ние нудиме бесплатен превозот, цел ќе биде испорачуван ХОНГКОНГ ПОСТ ВОЗДУХ MAIL или Кина Пост воздух mail во рок од 14-17 дена.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
Плаќање
1. Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.Ви благодариме!
.
5pcs Богородица Коса Пакување Торба со Drawstring, Коса Екстензија Сатен Торба со Tassel, Прилагодите Логото на Располагање Продавница и да се носи на вашата коса добрите во стил со овој превозникот торба! Материјал : Сатен Големина : 18*30cm Боја : Злато Функција : со drawstring и tassel Апликација : Богородица коса, коса екстензија,снопови Пакет на 5
Детали За Контакт :
Име : Песочна
Whats App : 0086 18824318059
Купувачи се добредојдени да не контактирате.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Белешки
1. Можете исто така да изберете нив, но ние треба да се додаде цената на вашите куповна цена.

Детали

Тип:
Складирање Кеси
Бренд Име:
Hangerlink
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
HS101
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски
Применливи Простор:
Зад Вратите/На Ѕидовите
Материјал:
Полиестер
Дебелина:
13 жица
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Торба За Компресија Тип
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Производот:
dustproof маска
Капацитет:
18x30cm
Употреба:
Коса
Спецификација:
18X30cm
Големина на Закачалка:
L18*H30cm
Материјал:
Сатенски
Прилагодено Лого:
Да, во текот 50pcs може да custimize логото
боја:
Злато
Свеж

Избор на клиенти