.

.

New
10pcs Облека Костим Облека Dustproof Покрие Транспарентна Пластична Торба за Складирање

10pcs Облека Костим Облека Dustproof Покрие Транспарентна Пластична Торба за Складирање

DEN 105.12

Стока
Достапно.


Опис На Производот :
100% Сосема нов и висок квалитет
Многу тенки и транспарентни, удобен и издржлив
Одговараат за дома чување, канцеларија фустан се менува, хемиско чистење, услуга за перење сајтови итн
Тоа е обновливи дома
Dustproof, контрола на штетници и мувла доказ
Идеален за палта, костим, џемпер, кошула, итн
Материјал : Пластика
Боја : Транспарентна
Големина : прибл. 90 х 60cm (L*W)
Вклучуваат :
10 x Dustproof Маска

Детали

Тип:
Складирање Кеси
Спецификација:
90*60cm
Обликот:
Плоштад
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски,Порибено
Дебелина:
6 жица
Применливи Простор:
Гардероба
Материјал:
Пластични
Употреба:
облека
Број На Модел На:
wPg255401
Класификација:
Сет
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Облека Виси Тип/Виси Тип
Производот:
dustproof маска
Пластични Тип:
PC
Свеж

Избор на клиенти