.

.

New
Виси Ѓубре Перници за Складирање Торба Креативни Еко-пријателски Пластична Кеса 2 Парчиња/Многу Простор Saver Шопинг Организатор Торба

Виси Ѓубре Перници за Складирање Торба Креативни Еко-пријателски Пластична Кеса 2 Парчиња/Многу Простор Saver Шопинг Организатор

DEN 527.52

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
M
Тип:
Складирање Кеси
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски
Обликот:
Круг
Применливи Простор:
Зад Вратите/На Ѕидовите
Дебелина:
6 жица
Форма:
Три-димензионални Тип
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
D11CM
Класификација:
Сет
Шема:
Три-димензионални Тип
Спецификација:
40*11CM
Употреба:
Ѓубре Перници За Складирање Торба
Производот:
Ѓубре Перници За Складирање Торба
Капацитет:
3L
Свеж

Избор на клиенти