.

.

New
KP01 Висок квалитет mens сноуборд ски панталони мажите почетник два ски панталони monoboard скијање панталони

KP01 Висок квалитет mens сноуборд ски панталони мажите почетник два ски панталони monoboard скијање панталони

DEN 2520.96

Стока
Достапно.

За перење со рака или со машина,лесен за одржување
Пакет Содржина :
1pc x панталона
LOTUS LEAF TYPE ВОДООТПОРЕН ЗА ТКАЕНИНИ
ДЕТАЛИ :
Забелешка : Ако ви треба други различни објект во мојата продавница, ве молиме кликнете на следниве слики за да ги најдете.
C : befor враќање предмети,ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашите врати адреса и напишете "подарок" за испорака на состојба,ве молиме да користите regulare поштенска услуга и го испрати на следење на број.
Б : Ако имате било каков проблем со производот & нашите услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас веднаш.повеќе потоплите
7.
Б : Ако сакате повеќе или брза испорака, ве молиме изберете други средства за превоз, или контактирајте со нас. Ние ќе го реши проблемот во најкус рок. Отстранлив, прилагодлив подвезици
9.
KP01 Висок квалитет mens аикидо панталони
скијање панталони мажите зимско отворено панталони
1.Големина : M,L,XL,XXL и XXXL
3. Ви благодариме
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Многу Ниска цена Само како Промоција.Ви благодариме.Материјал : високо квалитетен материјал
5. Водоотпорен zip-затворени џебови
8.
D : ние не се претпостави сопствен ризик,ако е тоа лесно да се предизвика било cuse било обичај poblem во вашата земја,ние сме ви препорачуваме да одберете други превозот методи ,исто како кина пост воздух mail,доколку имате други треба , ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време .

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
Скијање
Пол:
Мажи
Бренд Име:
MARSNOW
Ткаенина Тип:
Ткаени
Материјал:
Памук,Акрилик
Затворање Тип:
Патент Летаат
Број На Модел На:
KP01
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти