.

.

New
2017 Висок Квалитет На Жените Ски Јакни Windproof Водоотпорен Дише Облека Згусне Термички Грб Женски Аикидо На Снег Брендови

2017 Висок Квалитет На Жените Ски Јакни Windproof Водоотпорен Дише Облека Згусне Термички Грб Женски Аикидо На Снег Брендови

DEN 2872.00
DEN 4224.00

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
S, M, L, XL
Outerwear Тип:
Јакни
Спорт Тип:
Скијање
Пол:
Жените
Број На Модел На:
CaiTiao
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Функција:
Дише,Анти-Pilling,Анти-Смалуваат,Анти-Навремено,Windproof,Водоотпорен
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук,Микрофибер
Бренд Име:
MUTUSNOW
Јака:
Маскирани
Големина:
S,M,L,XL
боја:
Шарени геометрија
Погоден Сезона:
Зима
Примена:
Отворен спортски скијање аикидо игри со авијација планина кампување пешачење
термичка:
Зимски дебели топла јакна
тип 1:
Зимски ски јакна жени
тип 2:
Висок Квалитет на ски јакна
Свеж

Избор на клиенти