.

.

New
2017 Висок Квалитет Ски Јакни Жените Windproof Водоотпорен Топлина Аикидо Грб Снег Скијање Зимски Спортски Кампување Облека

2017 Висок Квалитет Ски Јакни Жените Windproof Водоотпорен Топлина Аикидо Грб Снег Скијање Зимски Спортски Кампување Облека

DEN 2872.00
DEN 4224.00

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
S, M, L, XL
Outerwear Тип:
Јакни
Спорт Тип:
Скијање
Пол:
Жените
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Функција:
Дише,Анти-Pilling,Анти-Смалуваат,Анти-Навремено,Windproof,Водоотпорен
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук,Микрофибер
Бренд Име:
MUTUSNOW
Јака:
Маскирани
Број На Модел На:
FenShuiCai
Големина:
S,M,L,XL
боја:
шарени печатење
Погоден Сезона:
Зима
Примена:
Отворен спортски скијање аикидо игри со авијација планина кампување пешачење
термичка:
Зимски дебели топла јакна
тип 1:
Зимски ски јакна жени
тип 2:
Висок Квалитет на ски јакна
Свеж

Избор на клиенти