.

.

New
Ultralight 45g/пар Титаниум Ti Оска Skewers QR MTB Патот Велосипед Велосипед Брзо Ослободување Пред 100 Задните 130/135mm Тркала Центар Skewers

Ultralight 45g/пар Титаниум Ti Оска Skewers QR MTB Патот Велосипед Велосипед Брзо Ослободување Пред 100 Задните 130/135mm Тркала

DEN 537.00
DEN 766.56

Стока
Достапно.

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно. Како вашите повратни информации е многу важно за нашето работење е развој. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.

Детали

Број На Модел На:
WYX-KT16
Големина:
Front 100 rear 130/135 mm
Материјал:
Легура
Бренд Име:
SYUN-ЛП
Употреба:
Планински Велосипеди
боја:
црна, црвена сина, златна титаниум
Материјал:
Титаниум Оска Алуминиум Легура Капи
Тежина:
about 45g/pair
Објектот:
Велосипедизам Брзо Ослободување
одговараат за:
Патот MTB Велосипед
занаети:
CNC machining
Тип:
Skewers
Свеж

Избор на клиенти