.

.

New
Вен Жената се Рачно Насликани Чевли VOCALOID Megurine Лука Аниме Висока Врвот Мажите на Жените Бело Платно Патики за Подароци

Вен Жената се Рачно Насликани Чевли VOCALOID Megurine Лука Аниме Висока Врвот Мажите на Жените Бело Платно Патики за Подароци

DEN 2434.00
DEN 3744.00

Стока
Достапно.


Најдете Ги Вашите Чевли Големина
ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД :
МЕРКА ВАШИТЕ СТАПАЛА е единствениот правилен начин да го изберете вашиот големина
Ве молиме носат чорапи за да се измери метри должина. Ако ви се допаѓа чевли, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации кој чини помалку од една минута, ако не, контактирајте со нас слободно и ние ќе reslove проблемот побрзо.
Ве молиме запомнете да го изберат правото големина со мерење на нога должина.
Вода доказ пигмент се користи за сите чевли на Вен, па може да се мијат чевли, но ве молам НЕ четка боја силно или користите било кајгана, машина за перење не е дозволено.
ЧЕКОР 1 : исправи се на тврда површина со твоите пета против ѕид;
ЧЕКОР 2 : Ставете ја вашата нога на парче чиста хартија снимени на кат;
ЧЕКОР 3 : Марко најдолгиот дел на ногата (познато како пета-да-пети должина) на хартија.
Нашите клиенти се шири низ целиот свет, но уметноста доаѓа од животот со постои граница. Екстра попуст се однесува на сите елементи, вклучувајќи и продажба предмети. Се нацрта скица 2. Пополнете скица со боја
3. Елаборат дизајн 4. Исплакнете ги сапун или детергент далеку со бистра вода
4.Големината опција е за MENS НИ големина, ако се носат Женска големина,ве молиме да ги конвертирате вашите големина во (MENS НАС) големина од мерење. Можете да најдете разни дизајн на аниме цртан филм, цртање на вистински човек, пејзаж, растенија и др. На клиентите ќе бидете информирани за статусот од вас да се купи. Дизајнот може да биде сè како аниме, цртање на вистински човек, пејзаж, растенија, ликови, итн.Капак на чевли' површината со ткива пред тие да се исуши, ова е да се спречи боја од исчезнува под сончева светлина. Во исто време, можете да се прилагодите уникатни чевли со било кој дизајн ви се допаѓа за да ја искажете вашата љубов кон другите.
Го прилагодите вашиот чевли
Контакт и да понудат на своите идеи и фотографии од дизајнот, тогаш сликар ќе го наслика чевли, како сакате, постојат 5 бои за да го изберете :
Продавница Приказна
Добредојдовте на Вен, а Предводник на продавница на Рака Насликано платно чевли.

Детали

Чевли Големина:
9.5, 9, 8.5, 8, 7.5, 3.5, 4, 4.5, 5, 6, 6.5, 7
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Скејтбординг Чевли
Функција:
Поддршка,Избалансиран,Дише,Анти-Лизгава,мала Тежина,Шок-Absorbant,Куќишта,Пот-Absorbant,Светлина,Топлинска,Тешко Носи,Влијание отпор,Водоотпорен
Обвивка Материјал:
Платно
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Датум На Издавање:
Summer2017
спортски тип:
ФИНАЛЕ ЕВО
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
Вен
Применливи место:
Конкретни Кат
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Ниво На Пракса:
Професионални
елементи:
тотем
Затворање Тип:
Чипка-Up
Insole Материјал:
Латекс
Стил:
Класици
Број На Модел На:
38
Горниот Материјал:
Платно
Функција:
Рачно Насликани
Рачно Насликани Време:
11 Часа
Свеж

Избор на клиенти