.

.

New
скејтборд griptape дише дупки големина 83x23cm OS780 дијамант силикон

скејтборд griptape дише дупки големина 83x23cm OS780 дијамант силикон

DEN 768.00

Стока
Достапно.


ДОБРЕДОЈДЕ
Име : Скејтборд griptape
Големина : 83*23cm
Материјал : ПВЦ+Дијамант силикон
Почитувани пријатели, ако ви треба било какви други предмети, pls дозволете ми да знам. Јас ќе им помогне да се добие за вас.

Детали

Одборот Категорија:
Рамна Плоча
Тип:
Скејтборд Делови
Материјал:
ПВЦ+Дијамант силикон
Големина:
83x23
Применливи Луѓе:
Мажи
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти