.

.

New
Бесплатен Превозот Безжична бар-код Скенер Читателот Рачни 32Bit Висока Scaned Брзина Cordless ПОС Бар-Код за Скенирање инвентар - NT-М2

Бесплатен Превозот Безжична бар-код Скенер Читателот Рачни 32Bit Висока Scaned Брзина Cordless ПОС Бар-Код за Скенирање инвентар

DEN 1354.00
DEN 1487.52

Стока
Достапно.


Инфо
2016 година Нови Пристигнување Безжичен Ласерски бар-код Скенер Читателот Рачни 32 Bit Долга Низа Cordless USB приемник ПОС за инвентар - ТА-М2
безжичен ласерски код бар-код скенер бар-код читач безжична супермаркет usb cordless бар-код скенер пос читателот usb NT-202
Извор На Светлина
650nm ласерски (safe видлива светлина) читачот на бар
Оперативен Канал 433 MHz|СМ
Комуникацијата На Далечина
150m затворен;300 метри на отворено
Поддржани Symbologies
Кодекс 39,полн ASCII, бар код, индустриска 2 од 5, interleave 2 од 5, матрица
2 од 5, кодекс 93, кодекс 128, код 32, стандарден код 93, EAN 128, MSI,
EAN8&13,UPCA&E, Plessey, Data Bar14, telepe и сите 1 D бар-кодот
Прецизност
≥0.1 mm
Длабочината на Скенирање Поле 10-800mm
Интерфејс
ПОС USB Читач
Операција
Упатство
Декодирање Брзина
180times/втор
Интензитетот На Светлината
Дневната светлина,4000 Lux
Декодирање Грешка Го Оценувате
помалку од 1/8 милиони
Печати Разлика Сигнал
≥30°
Скенирање Ангел
Yaw(Кос) 45° Теренот 60°
Безбедност
Целосна quakeproof, dustproof, antiknock-дизајн и ЕМИ Оклопна
Механичко/Електро
Напон
5 V
Тековната
Работата 68m A;Неактивен 48m A
Скенер Материјал
Еко-пријателски
Животна средина
Операција Температура
-20°-45°
Температура На Чување
-20°-45°
Влажност
5%-85% безжичен ласерски код бар-код скенер бар-код читач безжична супермаркет usb cordless бар-код скенер пос usb читач

Детали

Длабочина На Боја:
32 Бита
Скенирање Широчината:
A4
Скенирање Извор На Светлина:
ласерската светлина
Тип На Производ:
Бар-Код Скенер
Интерфејс Тип:
USB
Бренд Име:
NETUM
Тип:
Бар-Код Скенер
Број На Модел На:
NT-М2
Новина:
Нови
Скенирање Тип На Елемент:
Ласерска
Брзина На Скенирање:
180times/sec
Оптичка Резолуција:
0.01 mm
работната далечина :
150m затворен, 300 метри на отворено
Прецизност:
4mil
Длабочината на Скенирање Поле :
10-800mm
безжичен приемник:
USB приемник
Возачот:
Без возач, plug and play
Декодирање Грешка Го Оценувате:
Помалку од 1/8 милиони
Свеж

Избор на клиенти