.

.

New
LS7S(UHF) Андроид Таблет PDA NFC Читач на Податоци Конектор,Таблет RFID Читатели со Изграден во UHF RFID Читач

LS7S(UHF) Андроид Таблет PDA NFC Читач на Податоци Конектор,Таблет RFID Читатели со Изграден во UHF RFID Читач

DEN 23510.40

Стока
Достапно.


LS7 S(UHF) 7inch голем дисплеј Индустриски Андроид Таблет UHF RFID Читач на пораки со NFC
Податоци листови :
Предност на LS7 S(UHF) :
1. Андроид 5.1 OS
2. Целосно го поддржуваат NFC
3. Со Микро USB2.0, OTG поддршка
4. Со 7200m Ah голем батеријата и 7" големиот дисплеј
5. Бесплатни ПАКЕТИ се предвидени за вашиот средно развој
Главна Карактеристика :
1. 7 инчен голем екран со 1280*720 dpi резолуција 720 P IPS дисплеј со висока дефиниција,под сонцето е видлив
2.Со NFC и UHF RFID Читач
Пакување Детали
Единица Тип : парче
Пакет Тежина : 2kg
Пакет Големина : 130*240*340 мм

Детали

Брзина На Скенирање:
200 скенира/втор
Скенирање Широчината:
A4
Тип:
Flatbed Скенер
Тип На Производ:
Преносни Скенер
Број На Модел На:
LS7S(UHF)
Бренд Име:
LASAET
Новина:
Нови
Оптичка Резолуција:
1280*720 dpi
Интерфејс Тип:
Микро USB2.0, OTG поддршка
Скенирање Тип На Елемент:
Ласерска
O/S:
Андроид оперативен СИСТЕМ 5.1
ПРОЦЕСОРОТ:
Quad-Core ARM Cortex О7
меморија:
2G LPDDR2 RAM МЕМОРИЈА+16G EMMC ROM
Екранот:
7 high-definition Мулти-екран на допир; Резолуција
моќност:
Li-Полимер 7200mAh
Bluetooth:
Bluetooth 4.0+EDR
Камерата:
8.0 Мега Пиксели задна камера;2.0 Мега Пиксели камера напред;Авто фокус;
NFC:
HF
UHF:
Вграден-во 900M UHF RFID модул,поддршка на ЕПС Ц1/C2,18000-6B/C протокол
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти