.

.

New
Partaker Z8 Intel J1900 Екран на Допир за Сите Во Еден Компјутер Со Фан 2G RAM меморија 32G SSD

Partaker Z8 Intel J1900 Екран на Допир за Сите Во Еден Компјутер Со Фан 2G RAM меморија 32G SSD

DEN 20064.00
DEN 21120.00

Стока
Достапно.


Најдобри Choise со помалку пари,
зошто да не проверите веднаш?
FANLESS - 0. Како Бразил, AR, руски ,Казахстан. Други Инсталација Методи Плоча : bios-от:AMI 32 Mbit,Поддршка Diskless Почеток, Будење на Lan, Повик за Подигање (Моќта На Подигање), Мониторите И Други Функции на Екранот на Режим на:Еден Дисплеј; VGA+LVDS,HDMI+LVDS Синхрони / Асинхрони Двоен Дисплеј матична Плоча : Fanless Дизајн I/O Интерфејс : Мрежа : 1* Realtek 8111 E 10/100/1000 M Адаптивни Мрежна Картичка Чип Аудио : Realtek®ALC662 HD Аудио Декодирање Core Пакетот Информации : Пакет Големина 3 7 СМ ( Л ) * 31 CM ( W ) *1 3.00 Бучава d B AIO во светот
Ние ќе ви понудиме најдобра услуга
Направете го тоа сега !!!
Дали се чувствувате INCTEL е ентузијазам и професионалност?
Превозот Термин :
Бесплатен превозот е само применливи во хонг конг, во други земји, ние нудиме разумен товарни го оценувате или дури и пониски од платената го оценувате (Ако сте го направиле некоја цел, под претпоставка дека ќе ја прифати оваа) :
Nommally ние брод преку DHL, UPS-от, FEDEX, и ЕМС, хонг конг Пост, постојат некои објаснување,
Флексибилни превозот случаи како belows,
Случај 1 : на Вашиот превозот област е оддалечена локација на DHL.1 Инчен LED Екран со Резолуција 1024 × 768 Осветленост на Дисплејот 3 0 0cd/m(2) Разлика од 700 : 01 : 00 Време на Одговор од 12 ms Екран на Допир за Користење на Тајван увезени 5-жица висока температура на допир на екранот кликнете на животот> 35 милиони пати на Користење на животната Средина Оперативни Температура : -10 ℃ ~60 ℃ Воздушниот Проток на Оперативниот Влажност : 10% ~ 95% @ 40 ℃ без кондензација Температура на Чување : -20 ℃ ~ 70 ℃ Инсталација Метод : 1. Панел Структура : Панел Големина 12.

Детали

Капацитетот На Меморијата:
2GB
Процесор Главниот Фреквенција:
1.86
Пристаниште:
HDMI
Тип:
Сите-Во-Едно
Графичка Картичка Тип:
Интегрирана Картичка
Процесор Серија:
Intel Celeron
Број На Модел На Процесор:
J1900
Број На Модел На:
Z8
Бренд Име:
Partaker
Хард Диск Капацитет:
32G SSD
Големина На Екранот:
10.1
is_customized:
Yes
боја:
Црна
ПРОЦЕСОРОТ:
Заливот Трага Celeron J1900 Quad Core 2.0 Ghz да 2.4 Ghz
Оперативен Систем:
Windows или Linux
Физичката димензија:
309.1*247.5*54(mm)
Резолуција:
1024 * 768
Капацитетот На Меморијата:
≥ 4GB
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти