.

.

New
Новиот видео надзор 6-12VDC Исклучително Чувствителни Микрофон Глас Пикап Антенски Аудио Сигнал Колекција За Мини FPV Микрофон Камера DVR Системи

Новиот видео надзор 6-12VDC Исклучително Чувствителни Микрофон Глас Пикап Антенски Аудио Сигнал Колекција За Мини FPV Микрофон

DEN 255.00
DEN 276.96

Стока
Достапно.


Исклучително Чувствителни Аудио Микрофон Вграден-во Кутија Микрофон Аудио Кабел 6-12 V DC Моќност За видео надзор за Безбедност DVR HD Мини Камера Системи
Product Overview : Еден додаток на мини аудио кутија за сите Камера која треба аудио функција Високо Чувствителни микрофон и 12 V моќност регулаторот изградена-во кутија Plug & Play Исклучително Чувствителни Одлична за Безбедност Следење на Високото S/N Сооднос Опсег : 10-150 Квадратни метри Чувствителност : 200m A/ubar Работат на струјата : 5m A-60m A Работа Напон : 6-14 V Фреквенција : 100-10000 HZ Max излезен Напон : 2-5 V-upp Powered by DC 12 V 1А адаптер (не е вклучен) Пакувањето се вклучени : 4× Мини видео надзор Аудио Микрофон Микрофон За Безбедносна Камера DVRs треба секој стил CCTV ЛЕЌА, ве молиме контактирајте ме.

Детали

Број На Модел На:
МИКРОФОН-4pcs-D-W
Бренд Име:
HSmartcam
Свеж

Избор на клиенти