.

.

New
ccutoo 12 Краток Зелена Стилизирана Синтетички Влакна ЕДНО ПАРЧЕ Roronoa Zoro Cosplay Перика

ccutoo 12 Краток Зелена Стилизирана Синтетички Влакна ЕДНО ПАРЧЕ Roronoa Zoro Cosplay Перика

DEN 691.00
DEN 863.52

Стока
Достапно.

Ви благодариме
.
За производот :
Температура : Нашата перики се направени со термички отпорни на синтетички,Температура
опсег е 250-300°С (120-150°C) за топла песна, 160-175°F (70-80°C) за топла
вода. Ако не сте задоволни за она што recived, ве молиме контактирајте со нас прво, ние може да го реши овој проблем, да се направи сте задоволни.Враќање назад превозот надомест исплатен од вас
Повратни информации
Вашето мислење е многу важно за нас,Ако сте задоволни со производот,ве Молиме оставете 5 ѕвезда позитивни повратни информации.(враќање на превозот надомест исплатен од вас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Боја : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот,предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
Перика капа : Ние ќе ви испратиме еден перика капа како подарок,Но некаде магацин може да заборавајте да го стави во вашиот парцела,Ние ќе го испрати со вашата следна цел,Но ова не може да биде негативен фидбек или спор причина. Ние сме задолжени за одговорноста задржи стоката лево Кина непречено, откако стоката да ја напушти Кина, тогаш купувачот ќе биде задолжен за сите на одговорност.)
Додатоци Проблеми : Ако производот што сте го добиле има недостасува дел,ве Молиме контактирајте со нас,Ние ќе ја недостасува дел за вас.

Детали

Протегала должина:
12inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
База Материјал:
Еластична чипка
Бренд Име:
ccutoo
Перики Должина:
Краток
Текстура:
Директно
густина:
130%
капа големина:
Просечната Големина
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
Свеж

Избор на клиенти