.

.

New
100*138cm 24 бои со Висок Квалитет Сјајна Vinilic СТП Кожа ткаенина за DIY шиење троседот појас чевли кеси кревет Облека материјал

100*138cm 24 бои со Висок Квалитет Сјајна Vinilic СТП Кожа ткаенина за DIY шиење троседот појас чевли кеси кревет Облека материјал

DEN 847.00
DEN 1176.00

Стока
Достапно.


100*138cm 24 бои со Висок Квалитет Сјајна Vinilic СТП Кожа ткаенина за DIY шиење троседот табела чевли кеси кревет Облека материјал(qixiang)
Answer : ___________________________ NOTE :
Ве молиме Проверете ги боја Бр. пред да го купат!И да го оставите порака кога ќе цел,или ние ќе ги испрати слобода ( кога некои боја надвор од акциите,ние ќе ве контактираме за да ги изберат повторно )
1. Материјал : СТП
2.Предност : Добро Ленти , Силна Wearability ,E nvironmentally-Friendly
3.Големина на :
4. ве молиме имајте во предвид :
A. Сите наши ткаенини се Гарантира 100% нов, unwashed,парична казна квалитет и намалување на цел.Сите ткаенини се чуваат во нашите чад free shop.
Б .Ние сме една фабрика во Кина,имаме извоз во право,ние имаме многу години на искуство во структурата на извозот за Русија,САД,Европа,Јужна Америка,Блискиот исток земји ,итн,ако ви треба повеќе,добредојдовте на испитување. големопродажните цени достапни на барање.
Широко Се Користи
Компанијата Воведе

Детали

Употреба:
Декоративни,Троседот,Мебел,Чаир,Облека,Ракавици,Појас,Чевли,Торба
Материјал:
PU
Број На Модел На:
qx
Поддршка Техника:
Плетени
Функција:
Водоотпорен,Абразија-Отпорен На
Дебелина:
0.7 mm
Ширина:
54/55
Свеж

Избор на клиенти