.

.

New
реално образован слатководни бисер ѓердани мулти боја школка монета стил бисери ѓердан за жените накит, подароци

реално образован слатководни бисер ѓердани мулти боја школка монета стил бисери ѓердан за жените накит, подароци

DEN 351.00
DEN 412.80

Стока
Достапно.


Име
100% реално образован слатководни бисер ѓердани мулти боја школка монета стил бисери ѓердан за жените накит, подароци
Материјал
Бисер&школка
Должина 137cm
Бисер мушка 6-7mm
Школка мушка
13mm
Тежина
87.6 g

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бисер Форма:
Компир
Должина:
137cm
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
Никој
Пол:
Жените
Стил:
Романтични
Материјал:
бисер
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
NL-PD4031
Метали Тип:
слатководни бисер
Стил:
Моден
Материјал:
Бисер&школка мушка
Бисер Мушка форма:
компир форма
Должина:
137cm
Тежина:
87.6g
Пакет:
поли торба
is_customized:
Yes
Повод:
Партија,Ангажман,Годишнина
Пол:
Жените
бисер мушка:
6-7mm
Свеж

Избор на клиенти