.

.

New
Популарната 8ММ Убав машки Накит 316L не ' Рѓосувачки Челик Повеќе Боја Византискиот Ѓердан/Нараквица Синџири 7-40inch Custom Sizes

Популарната 8ММ Убав машки Накит 316L не ' Рѓосувачки Челик Повеќе Боја Византискиот Ѓердан/Нараквица Синџири 7-40inch Custom

DEN 258.00
DEN 287.04

Стока
Достапно.

99 /парче
Бесплатен превозот Жешки Секси Накит 316 L не ' Рѓосувачки Челик Црна Сребрен Накит, Ѓердани Мажи&Момчето Синџири 55cm*7mm 66g US$ 14. Ако објекти уште havent пристигнуваат по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!
Дали сакате да добиете брзо? Ако вашата цел е повеќе од $200, ние ќе брод предмети од ЕМС за слободни која предмети пристигне во 5-7 дена ! Ако ваша цел не се постигне овој стандард, но се очекува објектот се испраќаат од страна на брз начин, само се чувствуваат слободни да не контактирате, само неколку дополнителни долари се задолжителни!
Политика На Враќање
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот.
Опис :
Материјал
Количина
боја
големина
конверзија
316 L не ' рѓосувачки челик
1pcs
како истата слика
7-40" должина;8mm ширина
1 инч=25. Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение.99 /парче
Трговија на големо Топла Продажба на Сет На Обетки+Хривнија+Ѓердан 316 L Sainless Челик Синџир на Жените Мода Накит Бесплатен Превозот САД$ 10.99 /многу
100 парчиња / многу
.5 мм*156g Накит US$ 17. Ние брод на светот од страна на Хонгконг нормален воздух mail, тоа обично трае 30-50 дена да пристигне, но понекогаш тоа може да трае околу или повеќе од 30 дена(тоа може да влијае на поштата, обичај или временска прогноза, итн).

Детали

Метална боја:
Главниот Камен Боја:
Сребро, Злато, Сребро Злато, Сребро Црна, Црното Злато, Злато Се Зголеми
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
Никој
Стил:
Повик/Спортски
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Унисекс
Материјал:
Никој
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
7-40
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
Никој
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Големина:
7-40length;8mm width
Свеж

Избор на клиенти