.

.

New
Жена Накит Буци Синџир Ѓердан светло златна боја Метал Основните ѓердан

Жена Накит Буци Синџир Ѓердан светло златна боја Метал Основните ѓердан

DEN 191.52

Стока
Достапно.


Добра вест : ќе ја испратите вашата нарачка страна на курирската служба DHL ако вашата цел е над 100$ ,на превозот времето е околу 5-7days Жена Накит Буци Синџир Ѓердан 18 K злато позлатен Лим Основните ѓердан

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Бренд Име:
Б·J BOJIU
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Pendant Големина:
3cm
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
NK1022
Метали Тип:
Alumimum
Стил:
основни злато
Материјал:
Никој
Должина:
51cm+4cm
Свеж

Избор на клиенти