.

.

New
Daking висок квалитет бисер ѓердани АА сјајни розова вистински образован слатководни бисер бисери ѓердан накит жените најдобрите подароци

Daking висок квалитет бисер ѓердани АА сјајни розова вистински образован слатководни бисер бисери ѓердан накит жените најдобрите

DEN 730.00
DEN 768.00

Стока
Достапно.


Име
Daking висок квалитет бисер ѓердани АА сјајни розова вистински образован слатководни бисер бисери ѓердан накит жените најдобрите подароци
Материјал
Слатководни Бисер
Должина 44cm
Бисер мушка 6-7mm компир бисер
Тежина
33.1 g

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бисер Форма:
Компир
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Pendant Големина:
Никој
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Број На Модел На:
NL-PD4049
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Бренд Име:
daking.qinyi
Метали Тип:
слатководни бисер
Стил:
Моден
Материјал:
бисер
Бисер Мушка форма:
Компир
Должина:
44cm
Тежина:
33.1g
is_customized:
Yes
Повод:
Партија,Ангажман,Годишнина
Пол:
Жените
бисер мушка:
6-7mm
Свеж

Избор на клиенти