.

.

New
Барокот Слатководни Бисер Ѓердани Multilayer Црна кожа Ѓердан За Жените Чисто Бела Сива Multicolor Вистински Бисери

Барокот Слатководни Бисер Ѓердани Multilayer Црна кожа Ѓердан За Жените Чисто Бела Сива Multicolor Вистински Бисери

DEN 1200.00

Стока
Достапно.


Природни Свежа вода Бисер ѓердани
барок
постојат некои недостаток на површината бисер
lenth : за 50 CM/20inches Превозникот Проценето Време Кина пост воздух mail 15-90days ЕМС 5-35days. DHL 3-10days
Повратни информации :
Кожа Бисери Ѓердани Слатководни Бисери Ѓердани Барок Multilayer Магнет Затворач Бесплатен Превозот на Жените Накит Мулти Боја US$ 29.00 /парче
Природни Свежа вода за Бисери Ѓердан Со Кожа Сива Glod Боја Multilayer Бисер Ѓердани Бесплатен Превозот на Жените Накит US$ 25.00 /парче
Кожа Бисери Ѓердан Барок Природните Слатководни Бисери Ѓердан Multilayer Бесплатен Превозот на Жените Накит Мода Обичните US$ 29.00 /парче
Барокот Слатководни Бисери Ѓердан Со Кожа Multilayer Браун За Жените Чисто Бела Multicolor Вистински Бисери Природни US$ 25.00 /парче
Кожа Бисери Ѓердани Слатководни Бисери Ѓердани Барок Multilayer Магнет Затворач Бесплатен Превозот на Жените Накит Сива Кожа US$ 29.00 /парче

Детали

Главниот Камен Боја:
Бела, Сива, Мулти
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
miyi
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бисер Форма:
Барок
Должина:
50CM
Пол:
Жените
Стил:
Повик/Спортски
Материјал:
бисер
Метали Тип:
Не метал
is_customized:
Yes
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Свеж

Избор на клиенти