.

.

New
WOW! бела морска школка цвет црн камен ѓердан 18inch природата на големо монистра КАПКА FPPJ

WOW! бела морска школка цвет црн камен ѓердан 18inch природата на големо монистра КАПКА FPPJ

DEN 1183.00
DEN 1392.00

Стока
Достапно.


метал : морска ШКОЛКА
облик : цвет
боја : црна
големина : 80mm
lengh : 18"вклучуваат затворач(види слика)
имам друга боја можете да нарачате ,ако ви се допаѓа порака мене, ве молам !
доколку купите повеќе повеќе поевтино ! овој ѓердан имам многу бои !

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бисер Форма:
Ориз
Должина:
18inch
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Растенијата
Пол:
Жените
Стил:
Романтични
Материјал:
бисер
Синџир Тип:
Змија Синџир
Број На Модел На:
panpan
is_customized:
Yes
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Свеж

Избор на клиенти