.

.

New
YIKALAISI 2017 Долго Бисер Ѓердани Вода се Откажат За Природните Слатководни Бисер 925 Sterling Silver Бисер Накит За Жените Ѓердан

YIKALAISI 2017 Долго Бисер Ѓердани Вода се Откажат За Природните Слатководни Бисер 925 Sterling Silver Бисер Накит За Жените

DEN 960.00
DEN 1200.00

Стока
Достапно.


dianxiaobao_1
dianxiaobao Ние само го продаде 100% природен бисер накит!!!
Материјал : Природните слатководни бисер
Бисер големина : 7-8/8-9 мм
Должина : 70-75+10 c m (ако треба други должина,ве молиме контактирајте ме)
Метал : 925 sterling silver
Напомена : Доколку плати ≥ 200 долари, како крајната цена,испорака од страна на DHL за слободни

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
8-9mm
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
Бесплатен превозот
Бисер Форма:
Пад
Бренд Име:
YIKALAISI
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Ѕвезда
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Материјал:
бисер
Функција:
111
Должина:
70-75CM+10CM
Свеж

Избор на клиенти