.

.

New
Титаниум Нерѓосувачки Лист Пердув Pendant Ѓердан Класичен Дизајн Благородна Шарм Златен Ѓердан Жените Накит Трајни Боја RX051

Титаниум Нерѓосувачки Лист Пердув Pendant Ѓердан Класичен Дизајн Благородна Шарм Златен Ѓердан Жените Накит Трајни Боја RX051

DEN 174.00
DEN 191.52

Стока
Достапно.

Титаниум Нерѓосувачки Лист Пердув Pendant Ѓердан Класичен Дизајн Благородна Шарм Златен Ѓердан Жените Накит Трајни Боја RX051 синџир димензии : 40cm

Детали

Метална боја:
злато, Злато се Зголеми Боја, Платина Позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Pendant Големина:
10мм
Број На Модел На:
RX051
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик,Титаниум
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Mathidaleo
Материјал:
Метал
Компатибилност:
ѓердан
Функција:
ѓердан
Свеж

Избор на клиенти