.

.

New
ЦРВЕНА ЗМИЈА 900*6mmThick не ' Рѓосувачки Челик Накит Синџири Bendy Змија Ѓердани Мулти Боја

ЦРВЕНА ЗМИЈА 900*6mmThick не ' Рѓосувачки Челик Накит Синџири Bendy Змија Ѓердани Мулти Боја

DEN 7872.00

Стока
Достапно.

Она што го прави толку magickal е на монистра се користат, тие првенство над секој друг, исто како змии скали.Овие се продаваат брзо и постојано се restocked форма на било каков начин :
Опис на производот Овие парчиња на ЦРВЕНА ЗМИЈА бижутерија може да се носи во повеќе начини, тогаш еден! Тоа може да биде ѓердан, а нараквица и парче! Сите вие направите е да се свртите тоа и тоа останува доследен на својата форма. Метал : нерѓосувачки челик Должина (mm) :
900 Тежина (грам) : 45 Дијаметар(mm) : 6 Обично, Ние ќе бидат просек дистрибуција на боја за оваа тема да се Создаде свој дизајн со ЦРВЕНА ЗМИЈА е twistable / bendable ѓердан или нараквица, тоа создава свој моден изглед и совршена за било прилики! ЦРВЕНА ЗМИЈА bendable тубуларна метал beaded змија ѓердан е уметност, во најдобар случај.Сребро+Црна Mixedcolor 8.Злато+Сребро+Црна /Бакар Mixedcolor и др.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ЦРВЕНА ЗМИЈА
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Змија Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Големина:
6mm thick *900mm long
Облик / шема:
Змија
Бои:
Повеќе 9 бои
Количина:
1 многу ( 38pcs / многу) +1 Бесплатно@
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Големина:
900*6mm
Свеж

Избор на клиенти