.

.

New
Трговија на големо -2+1 Плоштадот колона 3мм кастинг нерѓосувачки челик ѓердан мода накит на Мажите машки синџири 10pcs ZX020

Трговија на големо -2+1 Плоштадот колона 3мм кастинг нерѓосувачки челик ѓердан мода накит на Мажите машки синџири 10pcs ZX020

DEN 1680.00

Стока
Достапно.


Нашата посветеност
Ние гарантираме за нашата описи е 100% вистина. Бесплатен превозот употреба Хонгконг пост или Кина пост кога вашата нарачка помалку од $150 USD
(бесплатен превозот користите e-Пакер за САД, бесплатен превозот употреба Русија Експрес-Ss PSR за Русија)
3.
Големина
дијаметар од 3 мм
1 mm=0.039 Инчен; 1 Инч =25.4 mm
Боја
сребро бела
Пакување
opp пластична кеса
Синџир
може да избор производи опции
За ѓердан додатоци стил и модни додатоци големина, ако имате други посебни барања, можете да контактирате со нас,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби. ние, исто така може да го користите за ПАТАРИНА за Австралија гости)
За превозот време и тарифите
HKpost и Кина пост треба околу 20-60 денови за испорака, но генерално не тарифи;
UPS-от и Fedex само треба за 4-7 дена, извесно време се тарифи;
DHL само треба за 4-7 дена,извесно време се тарифи;
СЕ потребни околу 6-10 дена;
e-Пакет треба за 7-25 дена;
Русија Експрес –SPSR треба околу 10-20 дена
Тарифи и други дополнителни такси
(1) Ако тарифи и други дополнителни такси се случи во Кина, ние ќе ги плаќаат за вашиот налог;
(2) Ако тарифи и други дополнителни такси се случи во транзитните земји, ние ќе се обидеме ги плаќаат за вашата цел повторно;
(3) Ако тарифи и други дополнителни такси се случил во Земјата на дестинација, треба купувачот да плати тарифи и други дополнителни трошоци;
.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
no
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бренд Име:
KUNAFIR
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
ZX020
боја:
сребро бела
Големина:
Diameter
Пакување:
OPP Пластични кеси
is_customized:
Yes
Должина:
55 cm
Свеж

Избор на клиенти