.

.

New
ЦРВЕНА ЗМИЈА 24pcs/многу 900*8мм Дебели Трендовски Панк Bendable Bendy Висок Квалитет на Змија Ѓердан, Multicolor

ЦРВЕНА ЗМИЈА 24pcs/многу 900*8мм Дебели Трендовски Панк Bendable Bendy Висок Квалитет на Змија Ѓердан, Multicolor

DEN 5568.00

Стока
Достапно.

Ви благодариме за гледање! Одберете bendble ѓердан 6 причини да СЕ ЗАБАВУВААТ СО МОДАТА !
Опис на производот Овие парчиња на костим ЦРВЕНА ЗМИЈА накит може да се носи во повеќе начини, тогаш еден! Тоа може да биде ѓердан, а нараквица и парче! Сите вие направите е да се свртите тоа и тоа останува доследен на својата форма.Сребро Solidcolour 4. Ние тоа го нарекуваме "Змија", бидејќи тоа е bendability.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Панк
Бренд Име:
ЦРВЕНА ЗМИЈА
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Синџир Тип:
Змија Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Животните
Пол:
Унисекс
За луѓето:
Машки и женски
Облик / шема:
Змија
Количина:
1 број (24 Парче / многу) +1 Бесплатно@
боја:
Повеќе од 7 бои
Големина на:
900*8мм
Место на Потекло:
произведено во Кина
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
90 cm
Свеж

Избор на клиенти