.

.

New
Granny Шик 20pcs 1.5 mm 16-30 Топла Продаде трговија на Големо Сребрен Накит од не ' Рѓосувачки Челик Женска Тенка Rolo Заварување Синџир Ѓердан

Granny Шик 20pcs 1.5 mm 16-30 Топла Продаде трговија на Големо Сребрен Накит од не ' Рѓосувачки Челик Женска Тенка Rolo Заварување

DEN 345.00
DEN 431.52

Стока
Достапно.

5 mm(wdith); 16inches-30inches(должина) ( прикажи на слики, ве молиме да забележите дека) Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : OPP вреќа, свила торбичка (дар)
Ако имате било какви други големина или квантитетот, добредојдени да ни порака! ние ќе ви понудиме најдобра цена!
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ви благодариме!
.
Epacket
Слободни
Yes
10-20days
EMS
Ја проверите на сајтот
Yes
5-7days
DHL
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
UPS-от
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
FEDEX
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Ако предмети сеуште не сте пристигнуваат по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!
Дали сакате да добиете брзо? Ако вашата цел е повеќе од $200, ние ќе брод предмети од ЕМС за слободни која предмети пристигне во 5-7 дена ! Ако ваша цел не се постигне овој стандард, но се очекува објектот се испраќаат од страна на брз начин, само се чувствуваат слободни да не контактирате, само неколку дополнителни долари се задолжителни!
Политика На Враќање
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот.

Детали

Метална боја:
16inches, 18inches, 20inches, 22inches, 24inches, 26inches, 28inches, 30inches
Главниот Камен Боја:
20pcs
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
CROSS15MM
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
Никој
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Судбината Љубов
Функција:
Декорација
боја:
Сребро.
Големина:
1.5mm(width); 16inches-30inches
Повод:
Партијата;Подарок;Танцување;Свадба; - Годишнината
Количина(парчиња):
20pcs
Свеж

Избор на клиенти