.

.

New
(10 парчиња/многу) Злато Риба Коска & Риболов Кука Pendant Ѓердани Панк Стил Мажите 316L Челик Линк Синџир 3 Бои Личност

(10 парчиња/многу) Злато Риба Коска & Риболов Кука Pendant Ѓердани Панк Стил Мажите 316L Челик Линк Синџир 3 Бои Личност

DEN 3744.00

Стока
Достапно.


Повратни информации Вашата поддршка и доверба е најголем поттик за нас : 1. Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди најдобра услуга.net/en/ EMS 5-15 дена www.net/en/ Сингапур Пост 15-45 дена www.com Aramex 3-8 дена www. Ние прифаќаме враќа или размена во рок од 7 дена од денот на приемот, да ги задржи на производот во оригиналната состојба и се обврзуваат превозот цена од себе, ние ќе обработиме вашето враќање барање по добивањето на врати производот.
Технолошкиот Процес
Повод и Подароци
.com ПРОЗОРЦИ 3-8 дена www.com испорака брзина само за референца, понекогаш ќе биде одложен од страна на празници, прослави, лошите временски услови, царина, Итн.
Наплата и Враќање ви Благодарам многу за изборот на DALI, ние нудиме на 7 дена се врати услугата : 1. Ако заменетата не е достапно, тогаш целосна наплата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање. За повеќе информации, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис тим. Ние ќе ви одговори на пораки во рок од 24 часа од работниот ден, во рок од 36 часа за викендот.net/en/ e Packet 7-20 дена www. Ако сакате да одредите превозот метод, ве молиме да обрнете превозот цена. Нашиот работен распоред : сад : PM 6 : 00 ~ AM 3 : 00 руската Федерација : СУМ 5 : 00 ~ ЧАСОТ : 2 : 00 велика БРИТАНИЈА : AM 1 : 00 ~ AM 10 : 00 Германија/Франција/Шпанија : 2 СУМ : 00 ~ AM 10 : 00 Бразил : ЧАСОТ 10 : 00 ~ AM 7 : 00 Австралија : СУМ 12 : 00 ~ PM 8 : 00 3.

Детали

Должина:
50cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Панк
Бренд Име:
П.Н.Е. BeiChong
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
82mm*31mm
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик,Титаниум
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
WN108
Материјал:
Метал
Тип:
ѓердан
Шарм:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
доведе & nickle слободни
Големина:
82mm*31mm
Здравје Функција:
Анти-tatigue
Должина:
50cm
Повод:
Подарок,сувенири,партија декорација
Diy Камења:
Добредојде
Тежина:
60g
Свеж

Избор на клиенти