.

.

New
Титаниум Нерѓосувачки Sunburstl Pendant Ѓердан Класичен Дизајн Благородна Златен Ѓердан Жените Накит Никогаш не Исчезнат RX043

Титаниум Нерѓосувачки Sunburstl Pendant Ѓердан Класичен Дизајн Благородна Златен Ѓердан Жените Накит Никогаш не Исчезнат RX043

DEN 204.00
DEN 224.64

Стока
Достапно.

Титаниум Нерѓосувачки Sunburstl Pendant Ѓердан Класичен Дизајн Благородна Златен Ѓердан Жените Накит Никогаш не Исчезнат RX043 синџир димензии : 40cm

Детали

Метална боја:
злато, Злато се Зголеми Боја, Платина Позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Ѕвезда
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бренд Име:
Mathidaleo
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
10мм
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик,Титаниум
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
RX043
Компатибилност:
ѓердан
Функција:
ѓердан
Свеж

Избор на клиенти