.

.

New
Naomy&ZP Бренд Жените Тело Накит Телото Долго Макси Ѓердани Кристал Синџири Свадба Ѓердан Ѓердан Модни Додатоци Накит

Naomy&ZP Бренд Жените Тело Накит Телото Долго Макси Ѓердани Кристал Синџири Свадба Ѓердан Ѓердан Модни Додатоци Накит

DEN 133.00
DEN 222.72

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
Naomy&ZP
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
NaomyBD-0003
Стил:
Етнички
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
Други
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Функција:
Никој
Тежина:
32g
Свеж

Избор на клиенти