.

.

New
WOW! чисто црна школка барок цвет и слатководни бисер барок 40mm ѓердан 18inch трговија на големо и монистра природата FPPJ

WOW! чисто црна школка барок цвет и слатководни бисер барок 40mm ѓердан 18inch трговија на големо и монистра природата FPPJ

DEN 326.00
DEN 384.00

Стока
Достапно.


метал : морска школка
облик : цвет
боја : чиста црна
големина : 40mm
lengh : 18"вклучуваат затворач(види слика)
имам друга боја можете да нарачате ,ако ви се допаѓа порака мене, ве молам !
доколку купите повеќе повеќе поевтино ! овој ѓердан имам многу бои !

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бисер Форма:
Ориз
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Синџир Тип:
Змија Синџир
Бренд Име:
FPPJ
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
panpan
is_customized:
Yes
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Должина:
18inch
Стил:
Романтични
Свеж

Избор на клиенти