.

.

New
70cm 4mmJewelry Гроздобер Синџир Антички Бронза Топката синџир,Бакар/Метален Синџир со Hummer затворач 20pcs/многу Бесплатен превозот~!

70cm 4mmJewelry Гроздобер Синџир Антички Бронза Топката синџир,Бакар/Метален Синџир со Hummer затворач 20pcs/многу Бесплатен

DEN 820.00
DEN 911.52

Стока
Достапно.

-25.19 /торба -30.59 /торба -18.89 /торба торба -48.59 /торба -30.59 /торба -26.99 /торба -23.99 /торба -13.99 /торба -25.99 /торба -27.99 /торба торба -24.99 /торба -6.99 /торба -15.99 /торба

Детали

Метална боја:
20PCS, 50PCS
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
синџир
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
zhanwSP
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс
Ширина:
4mm ball
Должина:
70cm
Свеж

Избор на клиенти