.

.

New
Collare Крстот Pendant Мажите Злато/Црна Боја Нерѓосувачки Челик ААА Кубни Циркони Кристал Ѓердан Жените Христијански Накит P088

Collare Крстот Pendant Мажите Злато/Црна Боја Нерѓосувачки Челик ААА Кубни Циркони Кристал Ѓердан Жените Христијански Накит P088

DEN 384.00
DEN 767.04

Стока
Достапно.

Ние ќе се обезбеди враќање или замена по добивме вратени produncts.
*Меѓународната парцели нормално се земе 2-5 работни дена за unpdating следење на информации онлајн.
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање.
2, 2,Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа produncts, ве молиме контактирајте со нас во 15days откако сте го примиле нарачки,ве молиме бидете сигурни дека производите се во оригиналната состојба и се обврзуваат на превозот цена од себе.
Канада
Бесплатни Пост Воздух Mail
$60-$200, Слободни e Packet
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Обединети Арапски Емирати
>$150, Слободни Aramex
Европски земји/
Азија/
Австралија / Нов Зеланд/
Африкански земји
>$200, Слободни DHL/Федекс/ Aramex/EMS
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да резултира со одложување).
Стандарден пакет е како на следната слика. Ви благодариме!
Почитувани купувачи, ако најдете било какви проблеми околу нашите производи откако ги добиваат, ве молиме веднаш обратете се кај нас и да ни покаже некои слики на проблеми. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви. Ние имаме повеќе од 10 години на дизајн и производство на искуства во мода накит. Ние ќе ги направиме нашите најдобри напори за да ги реши за вас. Многу висок квалитет уникатни модни дизајни ќе бидат објавени на тука со конкурентна цена од сега па натаму.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бренд Име:
Collare
Број На Модел На:
P088
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Pendant Големина:
59MM*32-милиметри
Обликотшема:
Крстот
Пол:
Унисекс
Материјал:
Кубен Циркони
Компатибилност:
Никој
is_customized:
Yes
функција 1:
Крстот
Карактеристика 2:
кристијан накит
Свеж

Избор на клиенти