.

.

New
Двојно Tassel Ткаат Јаже Ѓердан Керамички Сина Риба Шарм Pendant Chokers За Жени /Мажи Ѕвона Синџири Изјава Мода Накит

Двојно Tassel Ткаат Јаже Ѓердан Керамички Сина Риба Шарм Pendant Chokers За Жени /Мажи Ѕвона Синџири Изјава Мода Накит

DEN 97.00
DEN 177.12

Стока
Достапно.

Двојно Tassel Ткаат Јаже Ѓердан Керамички Сина Риба Шарм Pendant Chokers За Жени /Мажи Ѕвона Синџири Изјава Мода Накит Објект Информации Материјал
Цинк Легура,Керамички Боја :
Сино Бела Црвена Боја
Количина 1 Парче

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Етнички
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
1028
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
љубителите'
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Керамички
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Pendant Големина:
за 65cm
Бренд Име:
wj.јао
Функција:
Декорација
боја:
Црвена Сина Бела Боја
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубители Дами
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба
Материјал:
Цинк Легура Керамички
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Ѓердани
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Свеж

Избор на клиенти