.

.

New
Star Војна Ѓердан Гроздобер Круг Куче Ознака Pendant Ѓердан БОРЕЦ Шарм Мажите Ѓердани Филм Накит

Star Војна Ѓердан Гроздобер Круг Куче Ознака Pendant Ѓердан БОРЕЦ Шарм Мажите Ѓердани Филм Накит

DEN 76.00
DEN 100.80

Стока
Достапно.


Star Војна Ѓердан Гроздобер Круг Куче Ознака Pendant Ѓердан БОРЕЦ Шарм Мажите Ѓердани Филм Накит
жените мода ѓердан
филм pendant колиер
pendant големина : СЛОБОДЕН
Превозот
1,Ние обично ќе обезбеди бесплатен превозот Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Без следење на информации), 20-60 работни денови за испорака.
2,Цел повеќе од $7 бесплатен превозот Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Воздух и Epacket кои обично трае 20-35 работни денови за испорака.
3,Да повеќе од $180 .Бесплатен Превозот преку EMS,DHL, UPS-от,SF или FEDEX 6-20 работни денови за испорака.
плаќање
ние прифаќа Paypal, T/T, Western Union
Повратни информации
Вашето мислење е навистина важно за нас. ве молиме оставете одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги. По добивањето повратни информации, ние ќе го прават истото за вас. Ви благодариме.
Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да ме контактирате. Љубезно ве молиме да не информирате, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Змија Синџир
Pendant Големина:
бесплатни големина
Пол:
Жените
Број На Модел На:
1315
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
HANCHANG
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Геометриски
Компатибилност:
Моден
Функција:
Моден
боја:
Како што е прикажано
Пол:
жени/мажи
Тип На Објект:
Додатоци
Тип:
ѓердан
Обликот:
Слика
Material01:
Легура
Свеж

Избор на клиенти