.

.

New
Star Wars Милениум Сокол Ѓердан Круг Монета Куче Ознака Приврзоци Ѓердан за Мажи и Момчиња линк Синџир на Вратот чипка Колиер

Star Wars Милениум Сокол Ѓердан Круг Монета Куче Ознака Приврзоци Ѓердан за Мажи и Момчиња линк Синџир на Вратот чипка Колиер

DEN 77.00
DEN 103.20

Стока
Достапно.


Star Wars Милениум Сокол Ѓердан Круг Монета Куче Ознака Приврзоци Ѓердан за Мажи и Момчиња линк Синџир на Вратот чипка Колиер
жените мода ѓердан
филм pendant колиер
pendant големина : СЛОБОДЕН
Превозот
1,Ние обично ќе обезбеди бесплатен превозот Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Без следење на информации), 20-60 работни денови за испорака.
2,Цел повеќе од $7 бесплатен превозот Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Воздух и Epacket кои обично трае 20-35 работни денови за испорака.
3,Да повеќе од $180 .Бесплатен Превозот преку EMS,DHL, UPS-от,SF или FEDEX 6-20 работни денови за испорака.
плаќање
ние прифаќа Paypal, T/T, Western Union
Повратни информации
Вашето мислење е навистина важно за нас. ве молиме оставете одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги. По добивањето повратни информации, ние ќе го прават истото за вас. Ви благодариме.
Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да ме контактирате. Љубезно ве молиме да не информирате, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.

Детали

Метална боја:
Злато, Sliver
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Синџир Тип:
Змија Синџир
Pendant Големина:
бесплатни големина
is_customized:
No
Број На Модел На:
1313
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
HANCHANG
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Геометриски
Компатибилност:
Моден
Функција:
Моден
боја:
Како што е прикажано
Пол:
жени/мажи
Тип На Објект:
Додатоци
Тип:
ѓердан
Обликот:
Слика
Material01:
Легура
Филм Серија:
Star Wars
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Хип Хоп
Свеж

Избор на клиенти