.

.

New
ЦРВЕНА ЗМИЈА Бренд Производ Црна Кристал Мулти Насоки Синџири Ѓердани Магнетни Тока Мода Накит Одлично . Попусти!

ЦРВЕНА ЗМИЈА Бренд Производ Црна Кристал Мулти Насоки Синџири Ѓердани Магнетни Тока Мода Накит Одлично . Попусти!

DEN 767.52

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
ЦРВЕНА ЗМИЈА
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Стил:
Повик/Спортски
Должина:
50cm
Свеж

Избор на клиенти