.

.

New
Моден Европа Стил синџир ѓердан накит за мажи 20inches едноставна шарм кул роденденски подарок врвен квалитет топла

Моден Европа Стил синџир ѓердан накит за мажи 20inches едноставна шарм кул роденденски подарок врвен квалитет топла

DEN 133.00
DEN 156.48

Стока
Достапно.


Боја : како на сликата Материјал : Бакар Позлата : Сребро позлатен (печат 925) Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадмиум слободни Пакување : Индивидуални OPP вреќа пакување

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
Никој
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Мажи
Материјал:
Никој
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
20inches
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
N101
Бренд Име:
ANGELTEARS
Свеж

Избор на клиенти