.

.

New
Филм Дизајн Туѓо Шарм Ѓердан Унисекс Летање Шарм Вселенски Брод Sci Fi Галакси Pendant Изјава Ѓердан Креативен Подарок -30

Филм Дизајн Туѓо Шарм Ѓердан Унисекс Летање Шарм Вселенски Брод Sci Fi Галакси Pendant Изјава Ѓердан Креативен Подарок -30

DEN 77.00
DEN 112.80

Стока
Достапно.


Филм Дизајн Туѓо Шарм Ѓердан Унисекс Летање Шарм Вселенски Брод Sci Fi Галакси Pendant Изјава Ѓердан Креативен Подарок -30
100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Боја : слика боја Материјал : Метални Легури Големина : 6*3.8 cm Тежина : 29g Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Пакет се вклучени : 1pair Подарок за : Девојка / Жена / Мајка/Татко/Мажи/Унисекс Одговара за : Млади и Зрелост женски машки и

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Лице
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
dongsheng накит
Број На Модел На:
A14-5-1408
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
6*3.8
Материјал:
Метал
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Материјал:
метални легури
Метална боја:
сребро позлатен
Повод:
Партија , Дневна , Роденден , Свадба
Пакет:
OPP вреќа
кориснички:
Yes
Тип На Објект:
Ѓердани
Шема:
Вонземјанин
боја:
како на слика
Погоден за:
Мајка , Сестра Или Пријател , Подарок
Свеж

Избор на клиенти