.

.

New
S925 Sterling silver Совршен 8мм природен бисер ѓердани Вежба топката Multicolor бисер Мали темјан правец на ѓердан за жени

S925 Sterling silver Совршен 8мм природен бисер ѓердани Вежба топката Multicolor бисер Мали темјан правец на ѓердан за жени

DEN 371.00
DEN 618.72

Стока
Достапно.


100% S925 Sterling silver + природните слатководни бисер

Детали

Должина:
45cm, 40cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Кутија Синџир
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Бисер Форма:
овална
Pendant Големина:
no
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бренд Име:
LUKENI
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
AAAAA-001
Стил:
Симпатична/Романтичен
Функција:
Расположение Tracker
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
is_customized:
Yes
Компатибилност:
NO
Свеж

Избор на клиенти