.

.

New
спомен rememberance ѓердан Бог е во рацете имам тебе во моето срце мама тато дете нараквици keyrings

спомен rememberance ѓердан Бог е во рацете имам тебе во моето срце мама тато дете нараквици keyrings

DEN 106.00
DEN 124.32

Стока
Достапно.


Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Само треба на слики и примероци. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи".
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.com
UPS-от
За 3-5 дена
www. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме.

Детали

Главниот Камен Боја:
1PC, 12PCS
Бренд Име:
yaolu
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
за 20mm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Свеж

Избор на клиенти