.

.

New
G00015 ОЕМ ,ODM добредојде на најновиот нерѓосувачки челик синџир копчето ѓердан

G00015 ОЕМ ,ODM добредојде на најновиот нерѓосувачки челик синџир копчето ѓердан

DEN 60.00
DEN 118.08

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Материјал:
Акрилик
Компатибилност:
ios
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Растенијата
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
Rivca
Pendant Големина:
33mm
Метали Тип:
Цинк Легура,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Број На Модел На:
ѓердан
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
Функција:
Моден
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични
Должина:
80cm
Свеж

Избор на клиенти