.

.

New
Нови Доаѓањето на Мажите Синџир Ѓердан 316L не ' Рѓосувачки Челик Жените Mens Костим Сребро Скорпии Ѓердан Синџир на Модни Накит A-817

Нови Доаѓањето на Мажите Синџир Ѓердан 316L не ' Рѓосувачки Челик Жените Mens Костим Сребро Скорпии Ѓердан Синџир на Модни Накит

DEN 165.00
DEN 236.16

Стока
Достапно.

сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката доколку не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена
1.
Принцезата тиара круна круна тиара свадба подарок свадба сувенири свадба
додатоци круни мода круни булчински мода круна накит, булчински круни.
Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна во скршен,pls контактирајте не веднаш за делумна реконструкција или повторно да ја прати на условите подолу :
1.Купувачи се плати за враќање поштарина.
Ако се чувствувам како ние се кратки и позитивни повратни информации и 5 ѕвездички,pls ни даде шанса и да не контактирате за да ги искажуваат незадоволство, ние ќе го реши проблемот за вас.
За нас-
Ние сме накит производителот и веледрогеријата,добавувачи на бутик,продавница,битпазар.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
не pendant
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Doreenfifi
Материјал:
Кубен Циркони
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
53-56cm
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
A-817
Земја на Производство:
Кина
Стил:
Жените Mens Костим Ѓердан
Метал:
316L не ' Рѓосувачки челик
Главната боја:
Сребро.
Шема:
Скорпии
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти